Kulübümüzde piyano, keman, klasik gitar ve ud dersleri konservatuvar düzeyinde en fazla iki kişilik sınıflarda verilmektedir. İki kişilik sınıflarımız sadece keman, klasik gitar ve ud dersleri için geçerlidir, piyano derslerimiz birebir verilmektedir.Kullandığımız metodlar; piyano için Beyer ve Yalçın İman Piyano Metodu , keman için Suzuki Keman Metodu ve Ömer Can Keman Metodu, klasik gitar için Ziya Aydıntan Gitar Metodu ve Oxford Üniversitesi'nin hazırladığı Klasik Gitar Metodu ve ud dersleri için, Onur Akdoğu Ud Metodu kullanılmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi alabilmek için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
 
Prensiplerimizden bazıları ;

1. Derslerimiz , haftada bir saat veya en fazla iki saat olarak yapılabilir ve aylık olarak ücretlendirilir . Ders ücreti , her ayın ilk dersinde peşin olarak alınır . Eğitim sürecinde eğitimin bırakılması durumunda , kalan derslerin ücreti geri ödenmez .


2. Kulübümüzde eğitim alan öğrenciler ders saatinin takibinden sorumludur . Derse geç kalınması , bir gün önceden haber verilmeden derse gelinmemesi gibi durumlarda (hastalık , kaza vb durumlar hariç ), bu dersin telafisi yapılmaz . Dersin yapılacağı günde , dersle ilgili talep edilen ders saati değişikliği veya dersin başka gün ve saate aktarılması mümkün değildir . Yapılacak dersten bir gün önce , değişiklik istenen tüm gün ve saat talepleri kulübümüzün uygun olduğu saatler dahilinde yapılır.


3. Beşonbeş Müzik Kulübü Kurban Bayramı , Şeker Bayramı ve yılbaşı tatilinde kapalı olacaktır. Bu günlerdeki derslerimizin telafisi yapılacaktır.


4. Ders saatlerinin belirlenmesi kulübümüzün uygun olduğu saatlerde öğrenci tarafından seçilebilecektir.
 
 
 
 
Ders Ücretlerimiz
 
Ders Türü
Aylık Ders Saati
Aylık Ücreti
Birebir
4
140 TL
Birebir
8
240 TL
İki Kişilik Sınıf
4
90 TL/Kişi

 

* Yukarıda belirtilen ücretlerimiz nakit ödemelerde geçerlidir.