2007 yılında hizmet vermeye başlayan Beşonbeş Müzik Kulübü, müzik dersleri konusunda kaliteli hizmet vermek ve müzik aletlerini uygun fiyatlarda tüketiciye sunmak amacıyla kurulmuştur. Çocuklarımızın kendini denetleme, yönetme, beceri ve disiplin kazanması, eğitim aldığı alanda başarı elde ederek özgüven kazanması, kendine güven duygusunu kazanarak, ilke merkezli bireyler olmasını sağlamak müzik eğitiminin eğlence ve hobi olma dışında kazandırdığı niteliklerdir. Bu amaç doğrultusunda; kulübümüz birebir veya en fazla iki kişiden oluşan sınıflarda konservatuvar düzeyinde eğitim vererek, öğrencilerini başarılı bireyler olarak yetiştirmek için çalışmaktadır.
 
Kulübümüz 11 Haziran 2009 ‘da, yetiştirdiği öğrencileriyle beraber verdiği konser büyük beğeni toplamıştır. Her sene öğrencileriyle konser düzenleme hedefinde olan kulübümüz ,sizlerle beraber olmaktanda kıvanç duyacaktır.
 

Özgür Doğa AkçaÖzgür Doğu Akça (Kurucu)

7 yaşında piyano eğitimi alarak müzik yolculuğuma başladım. Küçük yaşlarda hobi olarak olarak başladığım müzik eğitimime profesyonel anlamda devam edebilmek için 1993 yılında Ege Üniversitesi Türk Müziği Konservatuvarı'na girdim. Bu yıllarda piyano öğretmenim Nuri Mahmut ile oluşturduğumuz grupla yurtiçi ve yurtdışında konserler verdik.
 
1998 yılında mezun olduktan sonra okul yıllarında piyano çaldığım pop-rock grubum Çare ile "Bana beni sorma" isimli albümü yaptık. Aynı zamanda birçok özel okulda ve kişiye özel olarak piyano, solfej, ud, klasik gitar ve org dersleri verdim. Bir müzisyen olarak bu sanat dalının farklı yönlerini deneme şansım oldu. Profesyonel anlamda birçok konser verdim, TV programlarına katıldım.

Ancak bugüne kadar farklı deneyimler yaşayarak sürekli bu yolculuktaki amacımı sorguladım. Ne kadar farklı, ne kadar geniş bir dünyada olduğumu farkettiğimde ne yapmak istediğimi de anladım. Bu muhteşem dünya ile insanları tanıştırmak ve onların ilk adımlarında yanlarında olmak, neler yapabileceklerini görmek ve bundan keyif almak sadece bir iş değil , benim için bir yaşam felsefesi oldu. 2007 yılında Beşonbeş Müzik Kulübünü kurarak , ilk adımımı atmış oldum.